• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg
  • 10.jpg

 

Artykuły:

 

 

1 konferencja – nawet kilka artykułów

Każdy uczestnik ma prawo do opublikowania streszczenia swojego wystąpienia - ISBN

Każdy uczestnik ma prawo do opublikowania artykułu napisanego na temat zaprezentowany w trakcie konferencji - ISBN

Nadesłanie streszczenia wystąpienia w terminie do 9.11.2017 jest obowiązkowe.

Artykuł pokonferencyjny (o których mowa jest poniżej) danego uczestnika konferencji, zostanie opublikowany, jeśli uczestnik konferencji zastosuje się do harmonogramu nadsyłania artykułów i wymogów redakcyjnych oraz dostarczy pozytywną recenzję. Nadesłanie artykułów jest nieobowiązkowe.

Materiały konferencyjne ISBN:

Możliwość opublikowania streszczeń własnych wystąpień

Tytuł: Spojrzenie młodych naukowców na rozwój badań. Streszczenia Wystąpień

Każdy uczestnik ma prawo do opublikowania streszczenia wystąpienia (referatu i/lub posteru). Treść streszczenia musi pokrywać się z tematyką prezentowaną w trakcie konferencji.

Materiały konferencyjne zostaną wydane jako książka drukowana.

Streszczenie należy nadesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

9.11.2017 - Termin nadesłania streszczenia wystąpienia (referatu i/lub posteru)

Artykuł pokonferencyjny:

Materiały Pokonferencyjne (dokładny tytuł przedstawimy w IV komunikacie)

Uczestnik ma prawo do opublikowania artykułu, napisanego na temat zaprezentowany w trakcie konferencji. Nadesłany terminowo artykuł planujemy wydać w drugim kwartale 2018 roku. Materiały pokonferencyjne zostaną wydane w formacie pdf na DVD w odpowiedniej oprawie graficznej. Wytyczne otrzymają uczestnicy w formie dokładnych wymogów e-mailem tuż po konferencji razem z komunikatem nr IV.

Artykuł należy nadesłać terminowo po konferencji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

25.01.2018* -  termin nadesłania artykułu pokonferencyjnego

Recenzje dostarczamy w tym samym terminie (wytyczne w IV komunikacie)

 

Monografia

Po konferencji planujemy również wydanie kolejnych naszych monografii. Uczestników niniejszej konferencji zaprosimy do napisania rozdziału na temat wskazany przez redaktora. Warunki zostaną podane po konferencji. Planowany termin wydania to 2018 rok. Wydanie poszczególnych monografii planujemy w ramach naszego nowego projektu, który został już rozpoczęty. 

 

Dodatkowy artykuł

Wybranym uczestnikom zaproponujemy możliwość napisania dodatkowego artykułu. Warunki publikowania i koszty ustala wydawca.

 


 

karta

 

DALSZE INFORMACJE znajdziesz tutaj:

   

   

  

 


 

 

zd4567